X

Amerikan Samoa Telefon Kodu

Amerikan Samoa Telefon Kodu Kaçtır?

Amerikan Samoa ülke telefon kodu kaçtır?

Amerikan Samoa telefon kodu +684′ dür.

Amerikan Samoa, Amerika Kıtasında yer alan adalardan oluşan bir ülkedir. Üç adadan oluşan bu ülkenin merkezinde büyük ada etrafında ise iki küçük ada bulunmaktadır. Ülkenin veya adaların tamamının yeşilin her tonu ile buluşturan renk cümbüşü buraya her noktadan turist çeken bir yer olma özelliği kazandırmaktadır. Yeşilin mükemmelliğinin denizin mavisi ile buluşması görsel şölen sunan detaylar arasında yer almaktadır.

Ülkenin ılıman iklimi buraya her mevsim turist gelmesinde oldukça etkilidir. Turizmin ülkenin ekonomisinde oldukça önemli bir yere sahip olması turizme yapılan yatırımlarında artmasının temel nedenleri arasında yer almaktadır. Yapılan turizm etkinlikleri, tekne turları gibi aktiviteler turistlerin ilgisini çeken organizasyonlar arasında yer almaktadır.

Temel geçim kaynakları arasında yer alan balıkçılık ülkenin coğrafi konumuna uygun olarak belirlenen ekonomik gelir sağlayan iş kolları arasında yer almaktadır. Ada ülkesi olmasından dolayı balıkçılığın oldukça yaygın olduğu bu ülke mutfağında balık ürünlerinin yeri de oldukça büyüktür. Farklı sunumlarla balık ürünlerinin restoranlarda yerini alması turistlerin ilgisini çekerken ekonomiye sağladığı gelir de hatırı sayılır düzeydedir.

BöcekBaşı: