Cumartesi , 6 Mart 2021
Ana Sayfa / Ülke Telefon Kodları / Anguilla Telefon Kodu

Anguilla Telefon Kodu

Anguilla Telefon Kodu Kaçtır?

Anguilla ülke telefon kodu kaçtır?

Anguilla telefon kodu +1264′ dür.

Anguilla deniz ile bütünleşen bir ülke olarak dikkat çekmektedir. Ülkenin denize olan yakınlığı sadece coğrafi konum olarak değil aynı zamanda denizcilik ve balıkçılık faaliyetlerinin yoğun olarak yürütülmesinden de kaynaklanmaktadır. Buna paralel olarak restoranlarda balık ve çeşitlerinin bol miktarda bulunması bu yaygın faaliyetin bir sonucu olarak düşünülebilir.

Ülke ikliminin ılıman okyanusal iklime benzediğini söyleyebiliriz. Sıcaklıkların turistlerin ülkeye akın etmesinde oldukça önemli bir yerde olduğunu hatırlanması gereken notlar arasında yer alıyor. Turistlere yönelik gerçekleştirilen aktivitelerin fazlalığı ülkenin yeniden tercih edilecek bir turistik mekan olarak değerlendirilmesini sağlamaktadır. Eşsiz mavinin güzelliğinin neredeyse ülkenin her köşesinden izlenebilmesi burasının özel bir mekan olmasını sağlamaktadır.

Ülkenin ekonomisine en çok katkıyı balıkçılık ve turizmin sağlaması ülke ekonomisinin her geçen daha iyiye gitmesini sağlamaktadır. Mutlu turistlerin ülkeden ayrılırken yeniden buraya geri dönüş planları yapmaları ise burasının turizmin yükselen değerleri arasında yer almasını kolaylaştırmaktadır. Denizin bu turizm faaliyetlerindeki yeri oldukça ayrıdır. Doğanın güzelliklerinden gelen esintilerin ülkenin her köşesine yayılması ise farklılıkların boyutu hakkında ipuçları vermektedir.

  • İlginizi Çekebilir...

    Almanya Telefon Kodu

    Almanya Telefon Kodu Kaçtır? Almanya ülke telefon kodu kaçtır? Almanya telefon kodu +49′ dur. Almanya …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir