Pazar , 28 Haziran 2020
Ana Sayfa / İl Alan Kodları / Ankara Alan Kodu Kaçtır?

Ankara Alan Kodu Kaçtır?

Ankara Alan Kodu Kaçtır?

Ankara Telefon Kodu Kaçtır?

Ankara alan kodu 312′ dir.

Ankara ili Türkiye’nin Başkenti olmasıyla bilinir. Ankara ili sadece Türkiye için değil Dünya içinde önemli bir il olmasıyla bilinir.
Ankara ili ne geldiğinizde sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz Soğuksu Milli Parkı sizin vazgeçilmeziniz olacaktır. Ailece piknik yapabileceğiniz şehrin kalabalığından sıkıldığınızda rahat bir nefes alabileceğiniz doğayla iç içe bir yer olan soğuksu milli parkın da keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Ankara ili Eğitim olarak gelişmiş bir il olarak dikkat çekmektedir. Ulaşımı kolay olan bu il de istediğiniz yere istediğiniz zaman gidebilirsiniz. Dünyanın da dikkatini çeken üniversitelerin Ankara ilin de olması ülkemiz için avantaj olacaktır.

Ankara ili ne kış aylarında geldiyseniz keyifli bir kayak için Ankara ilin meşhur kayak merkezi Ankara Elmadağ Kayak Merkezi sizi karşılayacaktır. Burada bu güzel manzara eşliğinde eğlenirken ölümsüz anılarınızı kartpostallara konu olacak fotoğraflarda çekme şansınız olacaktır.

Ankara ili ne geldiğinizde Ankara’nın meşhur cızlamanın tadına bakmalısınız tadı sizi tekrar getirecek olan bu mükemmel yemeğe hayran kalacaksınız.

 • İlginizi Çekebilir...

  Vodafone Bilinmeyen Numaraları Öğrenme

  Merhaba arkadaşlar bir çok telefon kullanıcısının en çok merak ettiği şeylerden bir tanesi de bilinmeyen …

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.