X

Antalya Alan Kodu Kaçtır?

Antalya Alan Kodu Kaçtır?

Antalya Telefon Kodu Kaçtır?

Antalya alan kodu 242′ dir.

Antalya ili Akdenizin incisi olarak da bilinen ülkemizi ekonomik olarak çok büyük katkısı olan bir ilimizidir. Ankara ili yaz ve kış aylarında turist çeken muhteşem berrak denizi ve kalesiyle mükemmel zamanlar geçirebileceğiniz eşsiz güzellikteki manzaralarıyla sizleri büyük bir sevinçle karşılayacaktır. Konaklama sorunu olamadan her bütçe ye uygun pansiyon, ve oteller bulunmaktadır.

Antalya ili kongre turzimi açısından da önemli bir yere sahiptir. Yurt dışından gelen misafirleri ağırlamak için özel olan bu alan yakın zamanda Devlet adamlarını ağırlamıştır.
Antalya ili’ne gittiğinizde hiç sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz dizilere ve tv programlarına konu olan düden şelalesinde keyifli vakitler geçirebilir bu keyifli anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Antalya ili’ nde ne meşhur derseniz Akdeniz’in hafifliği sizi karşılamaktadır. Zeytinyağlı yemekler rövanşta iken turunçgillerle de hafif hissedebilirsiniz. Şarkılara konu olan şakşuka yemeği de Antalya ilinin meşhur yemekleri arasında yer almaktadır. Denize sıfır olan restoranlarda deniz ürünlerinin keyfini çıkartabilirsiniz.

BöcekBaşı: