Cumartesi , 16 Ocak 2021
Ana Sayfa / Araç Sorgulamalar / Araç Tramer Kaydı Sorgulama

Araç Tramer Kaydı Sorgulama

Araç sorgulama hizmetleri arasında en popüler durumda olan araç tramer kaydı sorgulama işlemleri Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından desteklenmektedir.Online olarak herhangi bir araç tramer kaydı sorgulama hizmetinin bulunmaması nedeniyle vatandaşların yapacağı araç sorgulama işlemlerinde Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkez’nin SMS sisteminin kullanılması gerekmektedir.5664 numaralı SMS servisi aracılığı ile yapılacak olan hesaplamalar sayesinde vatandaşlar kolay bir şekilde işlemlerini yapabilecek ve araç kaza bilgilerine ulaşabilecektir.Araç tramer kaydı sorgulama kaydı işlemlerinde tek gereksinim araç plakasıdır.Vatandaşlar kolay bir şekilde araç hasar sorgulama yaparak kaza bilgilerini öğrenebilirler.

Araç sorgulama işlemlerinde vatandaşların plakayı 5664’e kısa mesaj atması yeterli olcaktır.Sistem tarafından ilgili araca ait tüm kazalar mesaj olarak gönderilecek ve vatandaşların bilgilenmesi sağlanacaktır.Gelen mesaj üzerinden yapacağınız inceleme ile birlikte sizlere sizlerde araçların kaza durumları hakkında bilgi alabilirsiniz.Bu sistem ücretlidir 4 Türk Lirası ödemeniz gerekmektedir.

 • İlginizi Çekebilir...

  Online Trafik Ceza Sorgulama

  Vatandaşlar artık internete bağlantı imkanı bulduğu her yerden son derece pratik bir şekilde herhangi bir …

  2 Yorum

  1. arkadaşlar sms hızlı cevap dönüyorlar rahatlıkta deneyebilirsiniz işe yarıyor teşekkürler.

  2. araçı ıolan herkez artık devletten vergi ödemekten benzin alamaz oldu. tramer kaydi yaparken bile ek ücret alıyorlar yeter artık.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir