X

BahamaTelefon Kodu

Bahama Telefon Kodu Kaçtır?

Bahama ülke telefon kodu kaçtır?

Bahama telefon kodu +1242′ dir.

Bahama atlas okyanusunun ortasında bulunan bir ada ülkesidir. Resmi dili İngilizcedir. Eskilerde korsanların uğramadan geçmediği bir yer olsa da simdiler de mavi denizi ve beyaz kumu ile tatilcilerin vazgeçilmez mekanı olmaktadır. Ülkede zaman geçirmek için yapılan işler zamanlar sanata dönüşmüştür. Tahta oymalar ve dans ekibi gibi.

Tropikal iklime sahip olan ülke tam bir tatil cennetidir. Bolca fotoğraf çekip yaşadığınız anları ölümsüzleştirebilirsiniz fakat Türkiye ye uçakla onüç saattir. Ülkede genellikle siyahiler vardır ve konuştukları dil İngilizcedir. Ülkede yaşan insanların inancı Hristiyanlıktır bunun yanında ülkede birçok kilise vardır ve limanları ekonomik açıdan çok önemli olup balıkçılık gelişmiştir.

Ülkede oteller çok pahalıdır tatil için geldiğiniz bu ülkede kendinize ayırdığınız bütçe biraz fazla olmalıdır. Ülke de kişi başına düşün milli gelir çok yüksek olmakla birlikte her sene dans yarışmaları ve festivaller yapılmaktadır. Ülkede cenaze törenlerine çok önem verilmekle birlikte dansçıları da köleliği yansıtmaktadır. Köleliği yansıtmasının sebebi ise zenci halkın kölelikten gelmiş olmasıdır. Hediyelik eşyalarda ise hasırdan şapkalar ön plandadır.

BöcekBaşı: