X

Bartın Alan Kodu Kaçtır?

Bartın Alan Kodu Kaçtır?

Bartın Telefon Kodu Kaçtır?

Bartın alan kodu 378′ dir.

Bartın ili Karadeniz in batısında yer almaktadır. Yeşilin her tonunun bulunduğu ve yeşil in maviyle uyumunun muhteşem olduğu bir ilimizdir. Deniz ve akarsuların olduğu Bartın ilinde şehrin kalabalığından sıkıldığınız zaman oltalarınız alıp balık tutabilir ve piknikler yapabilirisiniz.
Bartın ilinde bitki örtüsü sebebiyle çok yağış aldığından dolayı tarıma el verişli verimli toprakları vardır. Bartın çileği üretimi yapılmaktadır. Bartın ilinin dağlarında yürüyüşler yapılabilir.

Bartın ın temiz havasını ciğerlerinize kadar hissedebilirsiniz. Hızla gelişmek de olan Bartın ili bu yönüyle dikkat çekmektedir. Bartın iline geldiğiniz zamanda sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz Bartın Çayı bulunmaktadır. Bartın Çayında sandallarla gezintiye çıkabilir Amasra Kalesini ziyaret edebilirsiniz.

Bartın plajı cennet den bir köşe diyebiliriz sessiz bir ortam da olan Bartın plajında eğlenerek vakit geçirebilir, denizin mavisi ve sıra dağlarda bulunan yeşilin her tonuna büyülenebilirsiniz. Bartın turist lerin ziyaret ettiği tarihi evlerin, kalelerin bulunduğu gelip görenlerin hayran kaldığı ilimizidir.

BöcekBaşı: