X

Çankırı Alan Kodu Kaçtır?

Çankırı Alan Kodu Kaçtır?

Çankırı Telefon Kodu Kaçtır?

Çankırı alan kodu 376′ dır.

Çankırı ili Ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde bulunmaktadır. Bulunduğu konumdan dolayı çevredeki illere ulaşım kolaydır. Yılın büyük bir kısmı kar içinde olan Çankırı şehri kayak, fotoğrafçılık, kamp tutkunlarının vazgeçilmez adresi olmuştur.

Bisiklet yarışları, karavan da seyahat için vazgeçilmez olan Çankırı ili yerli turistleri misafir etmektedir. Yaz aylarında Ailelerin vazgeçilemzi olan Çankırı yaylalarında şehrin kalabalığından sıkılmış insanların sakin bir hayat sürmesi iin ideal bir il haline gelmiştir. Avcılık da yapabilirsiniz av tutkunları hem ter temiz havanın tadını çıkartırken hem de zevk aldıkları işleri yapabilirler.

Çankırı ilinde ormanda yürüyüş yaparken çok çeşit de olan ağaç türlerini de görebilirsiniz. Ankara iline yakın olan Çankırı ili inin bir diğer avantajı da budur. Çankırı iline kamp kurmaya, yaylalarında temiz havayı solumaya gelenler Ankara ilinede gelerek ANIT KABİR ide ziyaret edebilirler. Karadeniz in yeşilin her tonunun bulunduğu ormanlarda yürüyüşler yapabilir sıkılmadan vakit geçirebilirler.

BöcekBaşı: