Cumartesi , 6 Mart 2021
Ana Sayfa / Ülke Telefon Kodları / Diego Garsia Telefon Kodu

Diego Garsia Telefon Kodu

Diego Garsia Telefon Kodu Kaçtır?

Diego Garsia ülke telefon kodu kaçtır?

Diego Garsia telefon kodu +246′ dır.

Diego Garsio ülkesi Hint okyanusunda bulunmaktadır. Hint okyanusunda bulunan bir ada ülkedir. Ülkede yaşayan insanların İnsanların refah düzeyi oldukça yüksektir. Ülkeye gelen insanların gördükleri tablo karşısında hayran olması yaşayan halkın dikkatini çekmektedir. Beyaz kumu, mavi suları ile adeta tam bir tatil cennetidir. Ülkede birçok kuş türünü görmek mümkündür.

Ada ülkesi olduğu için ülkenin ekonomisi balıkçılığa ve turizme dayalıdır diyebiliriz. Ada ülkesinin avantajı olukça fazla olup balıkçılıkta yaşayan halk ilerlemiştir. Bunların yanı sıra ülkede gece hayatı da canlıdır. Gündüz adalar arası yapılan turlara katılabilir, okyanusta yüzme keyfini elde edebilirsiniz gelen insanların ferah düzeyinin yüksek olması dikkat çekmektedir.

Ülkede hemen hemen her yerde yemek satan kişiler görebilirsiniz ve bu kişiler oldukça fazla hijyene önem vermektedir. Ülkenin mutfağında balık her yemekte kullanılmaktadır balık ve tatlı patates birlikte ikram edilmektedir. Bununla birlikte yemeklerin yanında içkide ikram edilmekte olup ülkenin hava alanı oldukça büyüktür. Bu hava alanına neredeyse her ülkeye seferleri bulmak mümkün olup, ülkenin kara sınırı bulunmamaktadır.

  • İlginizi Çekebilir...

    Almanya Telefon Kodu

    Almanya Telefon Kodu Kaçtır? Almanya ülke telefon kodu kaçtır? Almanya telefon kodu +49′ dur. Almanya …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir