X

Düzce Alan Kodu Kaçtır?

Düzce Alan Kodu Kaçtır?

Düzce Telefon Kodu Kaçtır?

Düzce alan kodu 380′ dır.

Düzce ili Ülkemizin Marmara bölgesinde yer almaktadır. Kışın büyük bir kısmını karın altına geçiren şehir, ormanlık alanlarını çok güzel korumuştur. Doğa severlerin sıkça gitti bir il olan düzce ilinde yeşilin her tonunu görebilmek mümkündür.

Ailecek piknik yapmak, kar topu oynamak değerli ve güzel vakit geçirmek için ideal bir olan düzce ilince Öğrenci sayısı da oldukça fazladır. Üniversite öğrencilerinin çoğunlukta olduğu bu il sanayi açısından gelişmiştir.

Denizinde rafting yapabilir, bot turlarına katılabilirsiniz. Arkeoloji müzesinde eskiden günümüze gelen tarihi eşyaları görebilirsiniz. Antik tiyatroya gidip, meşhur olan mermer köprüden geçebilirsiniz. Muazzam bir manzaraya sahip olan şelaleleri gezebilir su sesini dinlerken yeşiller arasına huzur bulabilirsiniz.

Düzce ilinin yöresel yemeklerinden olan Un Mancarı Düzce ilinde tatmak için rahatlıkla bulabileceğiniz bir yemek çeşitleri arasındadır. Keşli kaygana Düzce ili için bir diğer önemli yöresel yemekler arasında terini alır. Deneyenlerin memnun kaldığı bir yemek çeşidi olan Keşli Kaygana gelen misafirler tarafından beğenilmektedir.

BöcekBaşı: