Pazar , 7 Mart 2021
Ana Sayfa / İl Alan Kodları / Erzincan Alan Kodu Kaçtır?

Erzincan Alan Kodu Kaçtır?

Erzincan Alan Kodu Kaçtır?

Erzincan Telefon Kodu Kaçtır?

Erzincan alan kodu 446′ dır.

Erzincan ili Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Erzincan ilini gezip görmeye gelenlerin yapmadan dönemeyeceği berrak ve bu güzel akar suda raftingdir. Su kayığı yapabilir feribotla gezintilere çıkabilirsiniz. Berrak suyun adını çıkartırken yem yeşil doğa manzarasını izleyebileceğiniz mükemmel bir ildir.

Erzincan ili dağcılık, kamp kurma içinde elverişli bir ildir. Kamp kurmayı sevenlerin vazgeçilmez alanı olan Erzincan da kamp kurabilir aksamları ateş yakabilir güzel vaki geçirebilirsiniz. Adrenalin severler içinde dağcılık öp plana çıkmaktadır. Avcılık içinde çok elverişli alanlar vardır.

Kış aylarında sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz Erzincan ilinde kayak yapabilir, teleferik e binebilirsiniz. Karlar altında kalmış güzel Erzincan manzarasının tadını çıkarmak isteyenlerin vazgeçilmez adresidir teleferik keyfi.

Av sezonu açıldığında alabalık tutma keyfini yaşayabilir tuttuğunuz balıkları ateş yakarak pişirebilir, güzel dakikalar geçirebilirsiniz. Her yörede olduğu gibi Erzincan ın da yöresel yemekleri ve tatları vardır bunların başında; tulum peyniri ve tava leblebisi meşhur olan gıdalar arasında ilk sırada yerini almıştır.

  • İlginizi Çekebilir...

    Vodafone Bilinmeyen Numaraları Öğrenme

    Merhaba arkadaşlar bir çok telefon kullanıcısının en çok merak ettiği şeylerden bir tanesi de bilinmeyen …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir