Perşembe , 4 Mart 2021
Ana Sayfa / Ülke Telefon Kodları / Falkland Adaları Telefon Kodu

Falkland Adaları Telefon Kodu

Falkland Adaları Telefon Kodu Kaçtır?

Falkland Adaları ülke telefon kodu kaçtır?

Falkland Adaları telefon kodu +500′ dür.

Falkland adaları ülkeye ulaşım oldukça kolay diyemeyiz birkaç uçak aktarma yaptıktan sonra rahatça ulaşım sağlanmaktadır. Ülke de neredeyse 100 yıllık meyhane bulunmaktadır. Gelenlerin uğramadan gitmediği bir mekân olmuştur gelen turistleri cazip eden en büyük etken mekân da 100 yıllık eşyaların var olmasıdır. Mekânın sahibi nostaljiye önem verdiği için mekân da bulunan eşyaların değişmemesi için önem göstermiştir.

Adalar arasında yapılan turlara katılabilirsiniz fakat diğer ada ülkeleri gibi ülke sıcak değil hatta bazı zamanlarda sıcaklık eksilere bile düşmektedir. Gelen turistler adayı gezerken, tarihi açısından da bilgi bulabilirler. Feribotlarla turlar yapılabilir denizdeki dalgaları sevenler su sörfü yapabilir eğlenmek için birçok aktiviteye katılabilirler.

Ada ülkesinin avantajı olan balıkçılık bu ülkede de oldukça fazla gelişmiştir. Mutfağında hijyen kurallarına dikkat edilmekte olup, her bütçeye uygun konaklamak için, otel ve pansiyon bulunmaktadır. Küçük bir ada ülkesi olduğu için adayı gezmek için araba kiralamanıza gerek olmayıp ucuz bir miktarda taksiler sizi istediğiniz yere götürecektir. Gece hayatı canlı bir ada diyemeyiz.

  • İlginizi Çekebilir...

    Almanya Telefon Kodu

    Almanya Telefon Kodu Kaçtır? Almanya ülke telefon kodu kaçtır? Almanya telefon kodu +49′ dur. Almanya …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir