Cumartesi , 6 Mart 2021
Ana Sayfa / Araç Sorgulamalar / Gürcistan araba

Gürcistan araba

Gürcistan araba fiyatları’nın Türkiye’de ki satış fiyatlarına göre yarı yarıya hatta daha fazla indirimle satılması insanları Gürcistan‘dan araba almaya yöneltmektedir. Özellikle Gürcistan araba siteleri bu konuda sizlere yeterli bilgiler vererek aklınızda ki tüm soru işaretlerini kaldırıyor.

Batum’da bulunan araba galerileri sizler için birçok işlemi yaparak aracı size hazır hale getirmektedir. Bizde gürcistan arabaları hakkında detaylı bilgiler vererek aklınızdaki tüm soruları cevaplıyoruz.

enel Bilgi;

Gürcistan araba hakkında bilgiler:

Türkiyede bulunan arabaların vergilerinin çok yüksek olması yüzünden artan araba fiyatlarına çözüm olarak sizleri bu ülkenin bir vatandaşı gibi ruhsat sahibi yaparak, çok ucuza gürcistan araba sahibi olabilirsiniz. gürcistan plakalı araç ile çok lüks şekilde araç kullanabilirsiniz hemde Türkiye’de ki fiyatların yarısına. Ayrıca bu işlemler için  türk vatandaşı olmanız yeterlidir, her türk vatandaşı bu şekilde araç sahibi olabilir. Kısaca; ruhsat sahibi olursunuz ve aracınızın keyfini sürersiniz.

Gürcistan araba almak için oraya gelmemiz şart mı ?

Evet, Gürcistan araba almak için Gürcistan’a gitmeniz şart, ruhsat işlemlerinizin burada yapılması gerekiyor. Ruhsatsız araç kullanamazsınız.

Gürcistan’dan alacağım arabayı ne kadar süre kullanabilirim ?

– Gürcistan üzerinden alacağınız arabanızı, 2 yıl boyunca hiçbir problem yaşamadan kullanabilirsiniz. 2. yılı tamamladığınızdan itibaren ise önünüzde birkaç tane seçeneğiniz var bunları gürcistan telefon kodu kullanrak bizleri arayıp öğrenebilirsiniz ;

Gürcistana geri gelip aracın plakasını değiştirerek yine aynı gün Türkiye’ye geri dönmektir. Plaka ve gümrük ücreti Gürcistan arabanin fiyatina gore 1.000 TL’den başlar ve Gürcistan arabanın modeline göre yükselir. Aynı arabayı kullanmak istiyorsanız sizin için en iyi yöntem budur. İki yılda başka masrafınız olmayacaktır. Böylece Gürcistan araba fiyatları ile  arabayı %60 ucuza almış olacaksınız, lüks araçlara binmeye devam edeceksiniz.

Bir başka seçenek ise , Gürcistan arabanızı 2 yıl bittiğinde Gürcistan araba sitesi getirerek, başka bir araçla değiştirmenizdir. Bunun toplam maliyeti; 1.500 TL gümrük masrafları ve yeni aracınızın takas masrafı. Bununla birlikte Gürcistan arabanıza 2 yıl daha bineceksiniz.

Son seçeneğiniz ise Gürcistan arabanızı satıp paraya çevirmek, Türkiye’de aracınızı isteyenlere gürcistan araba siteleri, aracınızı internet  üzerinden yayınlayarak satabilirsiniz veya batum galerimize getirerek satışını sağlayabilirsiniz. Gürcistan arabanın satışı sadece Gürcistan’da yapılabilir. Arabanızı Türkiye’de satamazsınız.

  • İlginizi Çekebilir...

    Araç Tramer Kaydı Sorgulama

    Araç sorgulama hizmetleri arasında en popüler durumda olan araç tramer kaydı sorgulama işlemleri Sigorta Bilgi …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir