Cumartesi , 27 Şubat 2021
Ana Sayfa / İl Alan Kodları / Hatay Alan Kodu Kaçtır?

Hatay Alan Kodu Kaçtır?

Hatay Alan Kodu Kaçtır?

Hatay Telefon Kodu Kaçtır?

Hatay alan kodu 326′ dır.

Hatay ili Ülkemizin Akdeniz Bölgesinde yer almaktadır. Yaz aylarında yurt içinden ve yurt dışından turistleri misafir eder. Serin denizinde yüzebilir keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Tatil yaparken tarihi de yaşayabileceğiniz güzide şehirlerimizden birisidir Hatay ili. Deniz turuna çıkabilir botlarla kısa turlara katılabilirsiniz. Konaklamak için her bütçeye uygun pansiyon ve oteller bulmanızda mümkündür.

İskenderun a yakınlığıyla bilinen Hatay ilinde ticaret gelişmiştir. Deniz ticaretinin ülkemize katkısı büyüktür. Ticaretin gelişmesinden gümrüğün önemi büyüktür.

Koz kalesi, Payas kalesi gibi tarihi yerleri ziyaret edebilir güzel anılarınız fotoğrafını çekebilirsiniz. Sağlınız ve eğlenceniz için kaplıcalara gidebilir daha sonra meşhur Uzun Çarşıya gidebilir, hediyelik eşyalar alabilirisiniz. Kiliseyi ziyaret edebilir ormanlık alanlarda piknik yapabilirsiniz. Ormanda gezintiye çıkabilir, bisiklet turu yapılabilirsiniz. Denizde su voleybolu oynayabilirsiniz vaktinizin her dakikasını dolu dolu yaşayabileceğiniz bir ildir Hatay ili.

Hayat yöresiyle bütünleşmiş bir tatlı Hatay Künefesi yememek olmaz. Sabah kahvaltısında ise meşhur Hatay peyniri tercih edilir.

  • İlginizi Çekebilir...

    Vodafone Bilinmeyen Numaraları Öğrenme

    Merhaba arkadaşlar bir çok telefon kullanıcısının en çok merak ettiği şeylerden bir tanesi de bilinmeyen …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir