X

İzmir Alan Kodu Kaçtır?

İzmir Alan Kodu Kaçtır?

İzmir Telefon Kodu Kaçtır?

İzmir alan kodu 232′ dir.

İzmir ili Ülkemizin Ege Bölgesinde yer almaktadır. İzmir tabiri caizse kız gibi şehirdir. Medeniyetin yaşatıldığı şehirde diyebiliriz İzmir ili için. İzmir ilinde gezilecek birçok yer vardır. Kemer altı çarşısı girdiğinizde bütün günü sıkılmadan orada geçirebilirsiniz.

Kordonda sabah yürüyüşleri yapabilir tazecik Boyoz la sabah kahvaltısı yaparken güzel İzmir manzarasını izleyebilirsiniz. Dostlarınızla kaliteli vakit geçirmek istersiniz küçük park tamda size göre bir mekandır. Forum Bornova da Alışveriş yaparken dinlemek için Cafeler e oturabilir daha sinemaya gidip film izleyebilirsiniz.

Akşamları konak ta güzel İzmir manzarasını izleyebilir aynı zamanda canlı müzik keyfini yaşayabilirsiniz. Botanik bahçeleri ve müzeleri ziyaret edebilir Urla’da balık ekmek keyfi yapabilirsiniz.

Tatil cenneti olan Çeşme yaz aylarında birçok yerli ve yabancı turisti misafir etmektedir. Yaz aylarında tam bir tatil cenneti olan çeşme ilinde ünlülerin konserlerine katılabilir İzmir ilinin güzel berrak denizinde yüzebilir ailenizle piknik yapabilirsiniz. Sabahları temiz havayı ciğerlerinize kadar çekebilir yürüyüşler yapabilirsiniz. Taze midyeler yiyebilir İzmir’in keyfini çıkartabilirsiniz.

BöcekBaşı: