Salı , 26 Mart 2019
Ana Sayfa » İl Alan Kodları » Karabük Alan Kodu Kaçtır?

Karabük Alan Kodu Kaçtır?

Karabük Alan Kodu Kaçtır?

Karabük Telefon Kodu Kaçtır?

Karabük alan kodu 370′ dir.

Karabük ili Ülkemizin Batı Karadeniz Bölgesinde yer almaktadır. Karabük ili sanayi açısında gelişmiş bir il olup kömür madenleri yönünden çok zengindir. Ülkemize ekonomik katkısı çok olan Karabük ili tarihi açıdan da önemli bir ildir. Tarihi kaleleri büyük önem taşıyan Karabük ilinde geçmişten günümüze gelen buram buram tarih kokan bir ildir. Han ve hamamları çok meşhurdur.

Yaylalarında temiz havayı içinize çekerken ailecek piknik yapabilir değerli zaman geçirebilirsiniz. Düzlük alanlarda voleybol oynayabilir, yamaç paraşütü yapabilirsiniz. Meşhur Safranbolu evlerini ziyaret edebilir fotoğraflar çekebilirsiniz. Mağaralar da ki mimariler ver taşlar dikkatinizi çekecek türdendir.

Karabük ilinin de yöresel ve meşhur lezzetleri vardır. Safran bolu lokumun un safranlı ve diğer çeşitleri hediyelik olarak götürebileceğiniz mükemmel tatlar arasında ilk sırada yerini almıştır. hediyelik eşya olarak çeşit olarak bakırlar, tahta oymalar bir diğer hediyelik eşya kategorisinde yerini alır. Bakırcılar çarşısına uğradığınızda ilginizi çekecek birçok hediyelik eşya bulabilirsiniz.

  • İlginizi Çekebilir...

    Vodafone Bilinmeyen Numaraları Öğrenme

    Merhaba arkadaşlar bir çok telefon kullanıcısının en çok merak ettiği şeylerden bir tanesi de bilinmeyen …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir