X

Cayman Adaları Telefon Kodu

Cayman Adaları Telefon Kodu Kaçtır?

Cayman Adaları ülke telefon kodu kaçtır?

Cayman Adaları telefon kodu +1345′ dir.

Kayman Adalar Karay ipler de bulunan bir ada ülkesidir. Ülke yaşayan insanların çoğu Afrika kökenli olup, bunların yanı sıra gelen turistleri güzel yüzle karışlamakta olup oldukça fazla sıcakkanlılardır. Ülke de hediyelik eşya için el yapımı bebekler ve halıları bulmak mümkündür. Ülke tropikal iklimin etkisi altındadır. Yazları sıcak ve nemli geçerken kışları ise soğuk geçmektedir.

Ülkenin mas mavi denizinde yüzebilir beyaz kumlarla dolu plajında güneşlenebilirsiniz. Bunların yanı sıra dalış yapabilir, su sörfü yapabilir güzel vakitler geçirebilirsiniz. Tropikal iklimin etkisinde oluşan ormanlarda yürüyüşler yapabilir yaz aylarında düzenlenen onlarca festivale katılabilirsiniz. Yer altı kaynakları bakımından fakir olan ülke ekonomik açıdan en büyük gelir kaynağı turizmdir.

Dalışlar yapabilir ülkeye ara sıra uğrayan yunus balıklarını görme imkânı bulabilirsiniz. Suyun altındaki hayvanlarla yüzme keyfini elde edebilirsiniz. Ülkede bulunan vatozlar adeta evcilleşmiş bir hayvan gibi insanlarda kaçmamaktadır. Ülkede bulunan müzeyi ziyaret edebilir bal mumundan yapılan heykelleri görme imkânı bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun otel ve pansiyonu bulmak mümkün olurken ada ülkesine ulaşımda oldukça kolaydır.

BöcekBaşı: