X

Maldiv Adaları Telefon Kodu

Maldiv Adaları Telefon Kodu Kaçtır?

Maldiv Adaları ülke telefon kodu kaçtır?

Maldiv Adaları telefon kodu +960′ dır.

Maldivlerin konumu Hint Okyanusundadır diyebiliriz. Ülkenin başkenti Male’dir. Ülke her zaman sıcaktır tatil her zaman uygundur. Kasım aylarında Maldiv adalarında ekvator iklimi hâkim olmakta olup bu adalar oldukça fazla yağış almaktadır. Ülkede her zaman yağmur yağabilir, yanınızda her zaman bir şemsiye bulundurmanız sizin yararına olacaktır. Çantanızın su geçirmemesine de dikkat etmelisiniz.

Ülkede yaşayan insanların neredeyse tamamı Müslümandır. Bu berrak denizde denizin üstüne uyumak vazgeçilmez bir keyiftir. Plajları mükemmel kumlara sahiptir. Kumlar ve denizin muhteşem uyumu sizi cezbedecektir. Adalar arası deniz turu yapabilir denizin derinliklerine dalıp birçok deniz mahsullerini ve denizde yaşayan canlıları görmek mümkünüdür.

Berrak kumlarda plaj voleybolu oynayabilir. Denizde güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra gece hayatı da çok canlıdır. Plajda yapılan partiler hem gündüz hem de gece devam etmektedir. Barlarda istediğiniz gibi içki içebilir ve müziğe eşlik edebilirsiniz. Havaalanında alkol kontrolü yapıldığı için, yanınızda alkol getirmemenizde tavsiye edilmektedir. Halkı güzel yüzlü ve misafir Per verdir. Hijyen bakımından dikkat et oteller ve restoranlarda bulunmaktadır.

BöcekBaşı: