X

Malsar Adaları Telefon Kodu

Malsar Adaları Telefon Kodu Kaçtır?

Malsar Adaları ülke telefon kodu kaçtır?

Malsar Adaları telefon kodu +692′ dir.

Malsar adaları için cennetten bir köşe diyebiliriz. Tropikal iklimin hüküm sürdüğü bir ülkedir. ülkede tropikal iklimin etkisinden doğan tropik ormanlarla kaplıdır. Ülkedeki ormanlar birçok hayvana ev sahipliği yapmaktadır. Nesli tükenmekte olan birçok kuş turu bu ülkede yaşamaktadır. Masmavi denizi beyaz kumları ve yollardaki palmiye ağaçları adeta insanı huzura davet etmektedir.

Ülkenin sanayisi yok denecek kadar gelişmemiş olup Hindistan cevizi yağı yapmak için, küçük bir sanayiye sahiptir. Ülkede birçok insan Hindistan cevizi üretiminde çalışmaktadır ve geçimini bundan sağlamaktadır. Bir ada ülkesi olduğu için, balıkçılık oldukça yaygındır ve ülkede renkli balıklar oldukça fazladır. Ülkenin mutfağında balık ve deniz mahsulleri çok kullanılmaktadır balık ve pilav ayrılmaz ikili haline gelmiştir.

Adrenalin sevenlerin uğrak noktası olan bu ada yer yaz ve kış turist akınına uğramaktadır. Sıcak hava serin suları ve bunların yanında rahat konaklama imkânı sunan kaliteli otelleri bulunmamaktadır. Her bütçeye uygun otel ve pansiyon bulunmaktadır. Oteller deki masaj ve sıpa salonları günün yorgunluğunu almak için önemli bir etken haline gelmiştir.

BöcekBaşı: