X

Mersin Alan Kodu Kaçtır?

Mersin Alan Kodu Kaçtır?

Mersin Telefon Kodu Kaçtır?

Mersin alan kodu 324′ dür.

Mersin ili Ülkemizin Akdeniz Bölgesinde yer almaktadır. Mersin iline özgü olan Kız Kalesine gidebilir özelliklede gün batımını muhteşem manzara eşliğinde izleyebilirsiniz. Tarsus şelalesine gidebilir berrak suların sesini dinleyebilirsiniz.

Mersin iline gittiniz de adrenalin tutkunuysanız yapmadan gelmeyeceğiniz aktiviteler arasında Yamaç Paraşutu ilk sırada yerini almaktadır. Yamaç paraştu yapmak için güvenlik düzlük alanlar bulunmaktadır. Mersin Jeep Safari Turları yapmak için parkurlara sahip olan alanlarda heyecanlı ve unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz

Mersin ilinin temiz ve berrak sularında güvenli bir şekilde rafting yaparken doğayla iç içe bir ortamda huzurla buluşabilirsiniz. Yeşilin ter tonunun bulunduğu bu güzel alanda uçurtmalar uçurabilir piknik yapabilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin özellikle yaz aylarında ziyaret ettiği ülkemizin güzide tatil şehirlerinden olan mersin ilinde güzel vakit geçirebileceğiniz her olanağa sahiptir.

Mersin ili yöresine ait fındık lahmacun ilin yöresel lezzetlerinden olmuştur. Yer fıstığının da ön planda olduğu bu şehirde doğal ortamlarda yetişen muzda ön plana çıkmıştır.

BöcekBaşı:
Related Post