X

Mıkronezya Telefon Kodu

Mıkronezya Telefon Kodu Kaçtır?

Monaco ülke telefon kodu kaçtır?

Mıkronezya telefon kodu +691′ dir.

Mikronezya konum olarak Büyük Okyanusta bulunan bir ada ülkesidir. Bir den fazla adanın birleşmesiyle oluşan bu devlet, yaşayan insan sayısı diğer ada devletlerine göre azdır. Bunların yanı sıra ülkenin futbol takımı önemli takımlarla karşı karşıya gelmiş ve mücadeleler vermiştir. Ülkenin kendine özgü bayrağı ve futbol takımı vardır. Bağımsız bir ada olmasının yanı sıra ekonomide ülkede iyi durumdadır.

Ülkenin ekonomisini ayakta tutan en büyük etken turizm ve tarımdır. Ülkede hayvancılık yapılmamakta olup et ürünlerini ithal olarak almaktadır. Ada ülkesinin avantajını taşıyan ülke balıkçılık yönünden de oldukça fazla gelişmiştir. Bunlarla birlikte turizme önem veren halk ülkenin ekonomisinin iyi durumda olmasını istemektedir. Ülkeye tatil amaçlı gelen insanları halk sıcak davranışlar sergileyerek karşılamaktadır.

Ülkede yaşayan insanlarla oturup konuşabilir ülkenin tarihini merak ederseniz bu konuyla ilgili sorular sorabilirsiniz. Ada ülkesi olduğundan adalar arası feribot turları yapmanız mümkündür. Eğlence tutkunları için birçok aktivite bu ada ülkesinde mevcuttur. Deniz sörfü yapabilir bunların yanı sıra adalar arasındaki denizde yüzme şansını elde edebilirsiniz.

BöcekBaşı: