X

Monaco Telefon Kodu

Monaco Telefon Kodu Kaçtır?

Monaco ülke telefon kodu kaçtır?

Monaco telefon kodu +377′ dir.

Dünyanın ikinci küçük bağımsız ülkesi özelliğini taşıyan Monaco 2 milyon nüfusa sahiptir. Ülke yat limanları ve kumarhaneleri ile ünlüdür. Ülke Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Yazları sıcak kışları ise ılıman geçmektedir. Ülkede havaalanı yoktur. Otogardan şehre her zaman taksi ve otobüs bulmak mümkündür. Ülkeye her zaman gidebilirsiniz fakat yaz aylarında gitmek sizin için daha eğlenceli olacaktır.

Ülkenin mutfağı Fransa ile aynıdır diyebiliriz. Lüks restoranlar da sağlıklı ve güzel servis eşliğinde yemek yiyebilirsiniz. Monaco ya geldiğinizde sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz tam bir tatil cenneti diyebiliriz. Küçük bir ülkeye oldukça fazla aktiviteler sığdırılmıştır. Lunaparklar, stadyumlar ve daha birçok eğlence mekânı bulunmaktadır. Ülkede yeşil alanın az olmasından dolayı birçok botanik bahçe bulunmaktadır.

Evlerin bahçeleri, teraslar botanik bahçe haline gelmiştir. Refah düzeyi yüksek bir ülkedir. Ülkede ucuz bir araba veya kötü bir ev yoktur. Kumarhaneleri çok ünlüdür ve ülkenin her alanı kamera ile izlenmektedir. Güvenlik hat safa dadır. Ülkeye gelen kişilerin maddi durumu oldukça iyi olduğu için birçok lüks mekan ve güvenliklerinin sağlanması için bir çok polis bulunmaktadır.

BöcekBaşı: