X

Moris Adaları Telefon Kodu

Moris Adaları Telefon Kodu Kaçtır?

Moris Adaları ülke telefon kodu kaçtır?

Moris Adaları telefon kodu +230′ dur.

Moris adaları için tam bir tatil cenneti diyebiliriz. Adanın etrafı mercan kayalıklarla kaplı olduğu için, bu mercanlar adeta koruma görevi görmektedir gelen şiddetli dalgaları engellemektedir ler. Adada hem gece hem de gündüz eğlence durak bilmemektedir. Kadın ve erkek dansçılar müzik eşliğine dans etmektedir.

Ülke görsel olarak çok güzel olup turizm cennetidir. Mavi denizi beyaz kumları ve mercan kayalıkları ile gelenleri büyülemektedir. Kafa dinlemek şehrin yorgunluğunu atmak için ideal bir tatil mekânıdır. Ada da bulunan Hindistan cevizi ağaçları görsel şölene katkıda bulunmuştur. Mutfakları da oldukça zengindir. Deniz mahsulleri ve içkileri ön plandadır. Ülkede yağmurlar daha çok yaz aylarında yağmaktadır.

İki iklim görülmektedir. Kışın kurak geçen ülkede yazın sıcağı hafifletmek için yağmurlar yağmaktadır. Otellerin mimarisi ve okyanusa bakan tarafı sizi büyüleyecektir. Ada da bulunan botanik bahçe dünyada ikinci sırada dır. Gezmeniz gereken yerler arasında bu botanik bahçe ilk sırada yerini almaktadır. Ülkenin tarihini anlamak için bulunan müzeyi de gezmeniz gerekmektedir. Çin mahallesindeki yiyecekleri tatmak ve yaşayan insanlarla sohbet etme imkânını bulabilirsiniz.

BöcekBaşı: