X

Muğla Alan Kodu Kaçtır?

Muğla Alan Kodu Kaçtır?

Muğla Telefon Kodu Kaçtır?

Muğla alan kodu 252′ dir.

Muğla ili Ülkemizin Ege Bölgesinde yer almaktadır. Muğla ili için tatil cenneti demek yanlış olmaz. Yazları güzel havası ve berrak denizi ile tatilcileri kendine çekmeyi başaran mugla ili nde zamanın nasıl geçtiğini anlamadan vakit geçirebilirsiniz.
Muğla iline tatil için geldiyseniz ilk adresiniz Ölü Deniz olmalıdır bembeyaz kumları ve Yosunsuz deniziyle cennetten bir köşe olan Ölü Denizde güzel vakit geçirirken doğa yürüyüşlerine çıkabilir ailecek piknikler yapabilirsiniz.

Berrak denizde yolculuk yaparak Kelebek Vadisini gezebilir sakin dakikalar geçirirken berrak bir denizde yüzme keyfini yaşayabilirsiniz. Bu sakin adada voleybol oynayabilir, piknikler yapabilirsiniz. Tarihiden günümüze taşıyan muğla ilinde antik tiyatroyu ziyaret ederken Muğla ya özgü lezzetlerinde tadına bakabilirsiniz.

Muğla da genellikle sebze yemekleri ön plandadır. Gelin gülü yemeği meşhur sebze yemekleri arasında gelir. Et yemeklerinde ise Biryan denen kuzu kapatma meşhurdur. Deniz kenti olmasına rağmen balık yemekleri ön planda değildir. Üniversite ve yüksekokulların şehri kalabalık bir şehir yaptığı doğrudur.

BöcekBaşı: