Salı , 9 Mart 2021
Ana Sayfa / Ülke Telefon Kodları / Niue Adaları Telefon Kodu

Niue Adaları Telefon Kodu

Niue Adaları Telefon Kodu Kaçtır?

Niue Adaları ülke telefon kodu kaçtır?

Niue Adaları telefon kodu +683′ dür.

Niue adaları kuzey pasifik Okyanusunda bulunan bir adadır. Ada bütün sene boyunca sıcaktır ve tatilcilerin uğrak noktasıdır. Otelleri kaliteli ve pahalıdır. Bunun yanı sıra masmavi denizi beyaz kumu ile tam bir tatil cennetidir diyebiliriz. Denizi ve plajı bakımlıdır. Çöp, vs. gibi atık maddeler bulunmaz. Görevliler plajda gezmekte olup, boğulmalara karşı önlem almaktadır.

İnsanları sıcakkanlı olup, misafir Per verdir. Ada da bulunan ormanlarda birçok tropikal bitki bulabileceğiniz gibi birkaç yabani hayvana da rastlayabilirsiniz. Ormanın derinliklerine giderseniz. Bu hayvanlar maymun ve büyük fareler olabilir. Hijyen bakımından ise oteller ön plandadır. Ada da seyyar olarak satılan yiyecek ve açık içecekler sağlıklı değildir.

Alofi ülkenin Başkenti olma özelliğine sahiptir. Bu ülkede eğitim gelişmemiş olup, çok az bir kesim okuma yazma bilmektedir. Yaklaşık 2 milyon nüfusa sahip olan ülkede yaşayan kişi sayısı az olup, küçük bir ülke özelliğine de sahiptir. Zeni Zelanda ile ticaret ortaklıkları bulunup, iki ülkenin de birbirlerine bakış açıları iyi durumdadır diyebiliriz.

  • İlginizi Çekebilir...

    Almanya Telefon Kodu

    Almanya Telefon Kodu Kaçtır? Almanya ülke telefon kodu kaçtır? Almanya telefon kodu +49′ dur. Almanya …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir