Perşembe , 4 Mart 2021
Ana Sayfa / Ülke Telefon Kodları / Norfolk Adaları Telefon Kodu

Norfolk Adaları Telefon Kodu

Norfolk Adaları Telefon Kodu Kaçtır?

Norfolk Adaları ülke telefon kodu kaçtır?

Norfolk Adaları telefon kodu +672′ dir.

Norfolk adası okyanusta bulunan bir ada ülkesidir. Ülke çam ağaçlarıyla ünlü olup Ülkenin Bayrağında ise çam ağacı resmi bulunmaktadır. Ülkede mevsimler değişkenlik göstermektedir. Bazı zamanlarda yoğun yağışın etkisinde kalan ülkede bazı zamanlarda ise oldukça sıcaktır. Tatilcilerin yaz aylarında tercih ettiği ülke berrak bir denize sahiptir. Ülkede ada içinde birçok adacık bulunmaktadır.

Denizde yüzdükten sonra teknelerle bu adacıklara gezintiler yapılmakta olup, bu gezintilere katılabilme sansına sahipsiniz. Gittiğiniz küçük adacıklarda da yüzebilir ormanın keyfini çıkartabilirsiniz. Adaların oldukça temiz ve bakımlı olması gelen turistlerin dikkatini çekmektedir ülkenin şehirleri de oldukça temiz ve bakımlıdır. Konaklamak için birçok otel ve pansiyon her bütçeye uygun olarak bulunmaktadır.

Ekonomisi tarıma dayalı olduğu için mutfağında pirinç yemekleri ve pirinç oldukça fazla kullanılmaktadır. Otellerde hijyen oldukça iyi durumdadır. Sokak satıcılarında bu durum aynı şekilde diyemeyiz. Seyyar olarak yiyecek satan insanların hijyene pek önem vermediği gözlemlenmekte olup oteller ve restoranlarda bu durum değişmektedir. Her zaman hijyene önem veren ve bunu ilk sıraya koyan otellerde kalmanız önerilmektedir.

  • İlginizi Çekebilir...

    Almanya Telefon Kodu

    Almanya Telefon Kodu Kaçtır? Almanya ülke telefon kodu kaçtır? Almanya telefon kodu +49′ dur. Almanya …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir