X

Palau Telefon Kodu

Palau Telefon Kodu Kaçtır?

Palau ülke telefon kodu kaçtır?

Palau telefon kodu +680′ dir.

Palau konum olarak Pasifik Okyanusunda bulunan bir ada ülkesidir. Ülkede yaşayan kişi sayısı yaklaşık 21 milyondur. Ülkenin nüfusu diğer ada ülkelerine karşı oldukça fazladır. Ülkenin ekonomisi iyi durumdadır. Sanayisi tekstil yönünden gelişmiş olup Hindistan cevizi ihracatı yapılmaktadır. Ülke tropikal iklimin etkisi altında olduğu için ülkede tropikal ormanlarda bulunmaktadır. Bu ormanlarda birçok tropik meyvelerde bulunmaktadır.

Yer altı kaynakları bakımından fakir olan ülke, ada ülkesi olduğu için balıkçılık gelişmiştir. Ülkede birçok iyi futbol oynayan erkek bulunmakta olup, ülkenin milli takımı iyi başarılara imza atmıştır. Ülkenin ekonomisi açısından turizmde önemli yer tutmaktadır. Yaşayan halk turisti çok sevmekte olup, misafir Per verdir. Her bütçeye uygun konaklayacak otel ve pansiyon bulunmaktadır.

Ülkede araba kiralamaya gerek olmayıp, bisiklet ve yürüyerek ülke gezilmektedir. Ülkede güzel vakitler geçirebilirsiniz. Birçok kuş türünü görebilir adalar arası yapılan turlara katılabilir denizin keyfini çıkartabilirsiniz. Bunların yanı sıra güzel anılarınızı ölümsüzleştirebilir fotoğraflar çekebilirsiniz. Ülkenize kurutulmuş Hindistan cevizi götürebilir, hediyelik olarak ise adanın kendi biblosundan götürebilirsiniz.

BöcekBaşı: