Cumartesi , 27 Şubat 2021
Ana Sayfa / İl Alan Kodları / Sakarya Alan Kodu Kaçtır?

Sakarya Alan Kodu Kaçtır?

Sakarya Alan Kodu Kaçtır?

Sakarya Telefon Kodu Kaçtır?

Sakarya alan kodu 264′ dür.

Sakarya ili Ülkemizin Marmara Bölgesinde bulunmaktadır. Yazları yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği ildir. Berrak denizinde dilediğiniz gibi yüzebilir vakit geçirebilirsiniz. Meşuki ye piknik alanına gidip ailece keyifli dakikalar geçirebilir piknik yapabilirsiniz.

Sağlığınız için kaplıcalara gidip hem tatil yaparken hem de sağlığınıza kavuşa bilirsiniz. Sakarya denince akla Çark Caddesi gelir. Aradığınız herşeyi tek cadde üzerinde bulabileceğiniz alışverişten yorulunca cafe de dinlenip yemek yiyebileceğiniz muhteşem caddeye sahiptir.

Sakarya ili denince akla gelen ilk yerlerden biride sapanca gölüdür. Adrenalin tutkunlarının vazgeçemediği bu göl de su sporları ve su sörfü yapabilirsiniz. Sakarya ilinin kendine ait yemekleri arasında Islama Köfte ilk sırada yerini almıştır, bir diğer ön plana çıkan yemek ise Ezme Fasulyedir bununla sınırlı değil tabi ki de tatlılar olarak da Kabak tatlısı ilk sıradadır.
Sakarya müzesini ziyaret ederek geçmişten günümüze gelen özel parçaları ve tarihi alıntıları görebilir detayları inceleyebilirsiniz.

  • İlginizi Çekebilir...

    Vodafone Bilinmeyen Numaraları Öğrenme

    Merhaba arkadaşlar bir çok telefon kullanıcısının en çok merak ettiği şeylerden bir tanesi de bilinmeyen …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir