Perşembe , 4 Mart 2021
Ana Sayfa / Ülke Telefon Kodları / Slovak Cumhuriyeti Telefon Kodu

Slovak Cumhuriyeti Telefon Kodu

Slovak Cumhuriyeti Telefon Kodu Kaçtır?

Slovak Cumhuriyeti ülke telefon kodu kaçtır?

Slovak Cumhuriyeti telefon kodu +421′ dir.

Singapur ülkesinde bir den fazla resmi dil bulunmaktadır. Bunlar Çince, Malay, Tamil, İngilizce’dir. Ülkede yaşayan insanların büyük bir kısmı Müslümandır fakat başka dinlere inanan insanlarda bulunmaktadır. Ülke konum olarak Malay yarımadasının güneyinde bulunan bir ada ülkesidir. Ülkeye özellikle yaz aylarında oldukça fazla turist gelmektedir. Ekonomik açıdan oldukça önemlidir ülkeye yabancı insanların gelmesi.

Ülkede birçok hediyelik eşya satan bunun yanı sıra küçük barlarda bulunmaktadır. Ülkedeki barlar gündüzleri içki satmazken normal bir kafe gibi işlerler akşamları ise içki servis ederek bar haline dönüşmektedir. Her yaşta insanın eğlenebileceği mekânlar bulunmaktadır. Çocuklar için birçok park ve eğlence mekânları bulunurken yetişkinler içinde önemli ve kaliteli eğlence mekânları bulunmaktadır.

Akşamları ülkede dışarı çıkacaksanız yanınıza özel eşyalarınızı almanız tavsiye edilecektir. Ülke vatandaşı değilseniz, ülkeden ev alamazsanız sadece bir süreliğine ev kiralamak durumunda kalırsınız. Ülke çok temizdir. Sigara izmaritleri dahi yere çöp atmanın cezası oldukça fazladır. Yolları bakımlı ve görkemli yüksek katlı binaları vardır. Singapur’un yaşam standardı diğer ülkelere göre oldukça iyi durumdadır.

  • İlginizi Çekebilir...

    Almanya Telefon Kodu

    Almanya Telefon Kodu Kaçtır? Almanya ülke telefon kodu kaçtır? Almanya telefon kodu +49′ dur. Almanya …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir