Pazar , 7 Mart 2021
Ana Sayfa / Ülke Telefon Kodları / St.Helena Telefon Kodu

St.Helena Telefon Kodu

St.Helena Telefon Kodu Kaçtır?

St.Helena ülke telefon kodu kaçtır?

St.Helena telefon kodu +290′ dır.

St. Helena bir ada ülkesidir. Ülkenin gelir kaynağı başlıca turizme dayanmaktadır. St. Helena için tatil cenneti diyebiliriz. Ülkede bulunan kayalıklar adeta dağ şekline bürünmüştür. Adrenalin sevenlerin uğrak noktasıdır. St. Helena da gece hayatı oldukça canlıdır gündüz eğlenmenin yanında gece kulüplerin de de eğlenmenin tadını çıkartabilirsiniz. Ülkenin iklimi ılıman olup yaz ve kış sıcak bir hava vardır. Kış aylarında zaman zaman çıkan fırtınalar günlük hayatı olumsuz etkilemektedir.

Ülkede hem dalış yapabilir hem de adalar arasında yapılan turlara katılabilirsiniz. Bunların yanı sıra ülkenin tarihi hakkında merak ettiğiniz birçok soruyu da tarihi yerleri ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Yaşayan halk sıcakkanlı olup, sizinle sohbet etmek isteyebilir. Sahil kenarında plajda yürüyebilir, bisiklet turlarına katılabilirsiniz.

Ülkede her bütçeye uygun, konaklamak için otel ve pansiyon bulunmaktadır. Ülkede araba kiralamaya gerek kalmadan yürüyerek yada bisikletle ülke gezilebilir. Ülkede yemeklerin yanında içki ikram edilmekte olup, eğlenmek için mekânlar oldukça fazladır. Hijyen kullarına özen göstererek yapılan yiyecekleri her yerde bulmak mümkündür.

  • İlginizi Çekebilir...

    Almanya Telefon Kodu

    Almanya Telefon Kodu Kaçtır? Almanya ülke telefon kodu kaçtır? Almanya telefon kodu +49′ dur. Almanya …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir