Perşembe , 4 Mart 2021
Ana Sayfa / Ülke Telefon Kodları / St. Martin Telefon Kodu

St. Martin Telefon Kodu

St. Martin Telefon Kodu Kaçtır?

St. Martin ülke telefon kodu kaçtır?

St. Martin telefon kodu +5995′ dir.

St. Martin konum olarak Karayipler de bulunan bir adadır. Ada tropikal iklimin etkisi altındadır. Ülkede hava genellikle sıcak ve nemli olurken yüksek kesimlerde hava genellikle yağışlı geçmektedir. Tropikal iklimin avantajı olan tropik ormanlar bulunmaktadır. Bu ormanlar birçok yabani hayvana ev sahipliği yaparken kalın ve sağlam yapıdaki ağaçlarda kereste olarak kullanılmaktadır.

Ülkede yaşayan insanlar Fransızca konuşmaktadır fakat ülkede yaşayan insanların kökeni İngiliz olduğu için, geçerli dil ve iletişim kurabileceğiniz en geçerli dil İngilizcedir. Ülke sizi büyüleyecek güzelliktedir. Palmiye ağaçları ile yoldan geçerken masmavi denizi sizi büyüleyecektir. Bunların yanı sıra ülkede araba kiralamak gezmeniz için sizin işinize yarayacaktır. Plajda yüzerken üstünüzden bir uçak geçebilir bu normaldir. Ülkenin farklı yönlerinden biride budur.

Tropikal meyvelerden muz ve Hindistan cevizi ihraç edilmektedir. Hindistan cevizi kurutularak ihraç edilmektedir. Hijyen bakımından oteller ve pansiyonlar çok dikkatlidir. Yiyecek ve içecek konusunda sıkıntı çekmezsiniz. Ada ülkesi olduğu için balıkçılık gelişmiştir. Buda ülkenin mutfağına olumlu açıdan yansımıştır. Deniz mahsulleri mutfakta oldukça fazla kullanılmaktadır.

  • İlginizi Çekebilir...

    Almanya Telefon Kodu

    Almanya Telefon Kodu Kaçtır? Almanya ülke telefon kodu kaçtır? Almanya telefon kodu +49′ dur. Almanya …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir