X

Vodafone bedava internet: Nasıl yüklenir ?

Hala cepten internete girmenin keyfini yaşamaya başlamayanlara özel 500 MB vodafone bedava internet deneme paketi ilk ay bedava.

Üstelik kampanya kapsamında kısa bir süre için indirimli fiyatıyla cepten interneti keşfetmeye başlayabilir, limitini aşmayan 500 MB deneme vodafone bedava internet paketi sayesinde paket aşımı korkusu yaşamadan doyasıya cepten internet keyfini yaşayabilirsiniz.

Cepten rahat rahat internete girin diye tüm ihtiyaçlarınıza uygun yeni Net Avantaj Paketleri Vodafone’da.

Faturalı hattınızdan gönlünüzce internete girebileceğiniz, siz istemedikçe paket tutarını aşmayan Net Avantaj Paketleri’nden ihtiyacınız olanı seçin, Vodafone 3G teknolojisiyle internet deneyimini cebinizde yaşamaya başlayın.

Net avantaj paketleri ile paket tutarını aşma korkusu olmaksızın, her an Facebook’taki arkadaşlarınızla irtibatta kalabilir, Google’da arama yapabilir, yoldayken e-postalarınızı kontrol edebilir, gazete okuyabilir veya bankacılık işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik şimdi Aylık Net Avantaj paketleri Süper İnternet’i keşfetmek için fatura dönem sonuna kadar BEDAVA!

Cepten rahat rahat konuşun ve internete girin diye tüm ihtiyaçlarınıza uygun faturasız tekrar eden paketler Vodafone’da!

Faturasız hattınızdan gönlünüzce internete girebileceğiniz ve konuşabileceğiniz, siz istemedikçe paket tutarını aşmayan paketlerden ihtiyacınız olanı seçin, Vodafone bedava internet 4.5G teknolojisiyle internet deneyimini cebinizde yaşamaya başlayın.

Faturasız Süper İnternet Paketleri ile paket tutarını aşma korkusu olmaksızın konuşabilir, her an Facebook’taki arkadaşlarınızla irtibatta kalabilir, Google’da arama yapabilir, yoldayken e-postalarınızı kontrol edebilir, gazete okuyabilir veya bankacılık işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

10 Eylül 2017 tarihine kadar Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapan ve kampanyaya katılan bütün bireysel müşterilerimize 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye ediyoruz! Üstelik Bireysel Faturalı ve Faturasız Esnek tarifeli abonelerimiz için 3 gün geçerli 1GB yerine 2GB internet Vodafone’dan hediye!

Vodafone Yanımda uygulamasında internet paketleri bölümüne girip “Hediye Haftalık İnternet” paketini al diyerek kampanyaya katılabilirsiniz.

BöcekBaşı:
Related Post