Cuma , 6 Aralık 2019
Ana Sayfa / Plaka Haber / Vodafone Bilinmeyen Numaraları Engelleme Servisi

Vodafone Bilinmeyen Numaraları Engelleme Servisi

Vodafone bilinmeyen numaraları engelleme işlemi ile telefon kullanımınızı daha rahat bir hale getirebilirsiniz. Gizli numaralar yüzünden telefonunuzu kullanamaz hale mi geldiniz? Gizli numaralar sizi gece uykunuzdan mı uyandırıyor? Bunun çözümü Vodafone ile artık çok kolay. Gizli numaraları engelleme servisi sayesinde sizleri gizliden ve özel numaralardan arayan şebekeleri engelleyebilirsiniz ve telefon kullanımınızı en aktif şekle getirebilirsiniz. Gizli numaraları engelleme işlemini yapmak için başvurabileceğiniz pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin arasında Online self servis hizmeti, sesli yanıt sistemi ve SMS üzerinden yardım işlemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerin arasından size en kolay gelecek yöntemi seçerek numara engelleme işleminizi yapabilirsiniz.

Vodafone gizli çağrıları engelleme işlemi için;
• Telefonununuz mesaj bölümünden “GIZLI AC” yazarak “7046”ya mesaj gönderebilirsiniz ya da 7046’yı arayarak direk olarak bu işlemi müşteri temsilcisi ile çözebilirsiniz.
• Gizli numaralardan gelen çağrıları tekrar açmak isterseniz telefonunuzun mesaj bölümünden “GIZLI KAPAT” yazarak “7046”ya mesaj göndermeniz gerekmektedir.
Vodafone Bilinmeyen Numaraları Engelleme Servisi Hangi Numaraları Engellemez?
Türkiye içerisinden sizlere yapılmış olan tüm gizli aramaları engelleyen Vodafone numara engelleme servisi, analog santrallerden gelen aramaları ve yurtdışından gelen numarası kapalı aramaları engelleyememektedir. Eğer Roaming üzerinde “Vodafone Gizli Numaraya Kapalı” işlemi aktifse gizlenmiş çağrılar engellenebilmektedir.

Vodafone Bilinmeyen Numaraları Engelleme Paralı mı?
Vodafone bu hizmeti tüm abonelerine herhangi bir ücret talep etmeden sunmaktadır. Sizler de daha rahat bir telefon kullanımı için hattınızı gizli numaralara kapatarak bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Vodafone’un aboneleri için sunmuş olduğu birden çok yöntem sayesinde size en kolay gelen yöntemle hattınızı gizli aramalara kapatacaksınız ve arama kirliliğinden kurtulacaksınız. Vodafone bilinmeyen numaraları engelleme servisi ile daha çok bilgi almak için sitemiz üzerinde bulunan diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.

 • İlginizi Çekebilir...

  Ehliyet Almak İçin Okumak

  Ülkemizde son zamanlarda yapılan ehliyet sınavı değişiklikleri, getirilen yeni kurallar ve eğitim yöntemleri ile sorunsuz …

  2 Yorum

  1. teşekürler özel numaradan rahatsız edip duruyordu birisi sayenizde engelledim.

  2. İki gündür bir sapık dadandı telefonuma sürekli arayıp işletmeye çalışıyor ne yapayım ne yapayım derken siteniz çıktı karşıma çok sağolun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.