X

Vodafone Bilinmeyen Numaraları Öğrenme

Merhaba arkadaşlar bir çok telefon kullanıcısının en çok merak ettiği şeylerden bir tanesi de bilinmeyen numaralardır. Kullanıcılar rehberinde kayıtlı olmayan ve özellikle de cevapsız çağrı olarak görünen numaraların kime ait olduğu konusunu merak etmektedir. Tüm gsm hatları bilinmeyen numaralar için bir bilinmeyen numara servisi oluşturmuştur. Bu yazımızda ise sizlere Vodafone hattında bilinmeyen numaraları nasıl öğreneceğinizi ve hatların kime ait olduğunu öğrenme bedelinin ne kadar olduğu hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.
Vodafone bilinmeyen numaralar servisinin çalışma sistemi mesajla numarayı gönderiyorsunuz ve karşılığında vodafone size numaranın kim olduğunu mesaj olarak tekrar iletiyor. Vodafone bilinmeyen numaralar servisinden faydalanmak için aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterlidir.

Vodafone aboneleri Bilinmeyen Numaralar Servisine, 7048’e kısa mesaj göndererek ulaşabilirler.

Bunun için abone;
mesajına KIM yazar
bir karakter boşluk bırakır ya da * tuşlar
10 haneli Vodafone gsm numarasını yazar
7048’e gönderir.

Sorgulanan abone bilgilerinin verilmesini kabul etmişse, talep yapan aboneye ilgili numaranın hangi isimle kayıtlı olduğu bilgisi kısa mesajla gönderilir. Eğer ki sorgulanan abone bilgilerin verilmesini kabul etmemişse hattın kime ait olduğunu öğrenme şansımız olmayacaktır.

Ayrıca 11842’yi arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına ya da sizi arayan bir abonenin ad-soyad-şehir bilgilerine ulaşabilirsiniz. 11842 yi aramanın bedeli ise 60 sn 1,25 TL/dk olarak ücretlendirilir.

BöcekBaşı: