Pazar , 24 Mayıs 2020
Ana Sayfa / İl Alan Kodları / Yalova Alan Kodu Kaçtır?

Yalova Alan Kodu Kaçtır?

Yalova Alan Kodu Kaçtır?

Yalova telefon alan kodu kaçtır?

Yalova alan kodu 226′ dır.

Marmara Bölgesinde bulunan illerimizden birisi de Yalova’dır. Yalova’nın iklimi de Marmara bölgesindeki iklim harmanlanmasından nasibini almaktadır. Kışları kar yağdığını hatırlatalım.

Termal kaplıcaların oldukça yaygın olduğundan bahsetmemek olmaz. Termal kaplıcalar oldukça yaygındır ve şifa dağıtmaya ederler. Termal kaplıca suyunun içerisinde bulunan mineraller birçok hastalık için oldukça şifa kaynağıdır. Bu nedenle yurt içinden hatta yurt dışından birçok ziyaretçi Yalova kaplıcalarını ziyaret etmektedir.

Tatil merkezi olarak da dikkat çeken iller arasında yer alan Yalova, turizm faaliyetlerinin giderek yaygınlaştığı bir ilimizdir. Turizme yapılan yatırımların her geçen gün arttığını da hatırlatmakta fayda var. Ayrıca denizin temizliğinden dolayı çevre illerden birçok ziyaretçi Yalova’yı tercih etmektedir.

İstanbul’a giderken geçiş güzergahları arasında yer almasından dolayı dinlenmek veya mola vermek isteyenlerin de uğrak mekanları arasında yer almaktadır. Su Düşen Şelalesi, doğal güzellikleri arasında yer alırken, ziyaretçilerine görsel bir şölen sunmaktadır. Şelalenin doğal görüntüsü birçok ilden ziyaretçi akınına uğramaktadır.

 • İlginizi Çekebilir...

  Vodafone Bilinmeyen Numaraları Öğrenme

  Merhaba arkadaşlar bir çok telefon kullanıcısının en çok merak ettiği şeylerden bir tanesi de bilinmeyen …

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.