Ülke Telefon Kodları

Tokelan Telefon Kodu

Tokelan Telefon Kodu Kaçtır?

Tokelan ülke telefon kodu kaçtır?

+690 Nerenin Telefon kodu?

+690 hangi ülkenin uluslararası telefon kodu?

Tokelan telefon kodu +690′ dır.

Tokelan ülkesi konum olarak Güney Pasifik Okyanusunda bulunan birçok adadın birleşmesiyle oluşan bir ülkedir. Diğer ada ülkeleri gibi bu ülkede de mercan kayalıklar ve muazzam güzellikle olan bir deniz vardır. Ülke tatilcilerin vazgeçilmez adresi haline gelmiştir. Yaşayan halkın birçoğunun geçim kaynağı tarımdır. Ada ülkesi olduğu için verimli topraklara sahip bir ülkedir.

Yaşayan halkın bir diğer geçim kaynağı ise balıkçılıktır. Ülke denizi çok verimli olup, çeşit çeşit deniz mahsullerini görmek mümkündür. Birçok insanın geldiğinde yaptığı aktiviteler arasında balık tutmak vardır. Adalar arası yapılan turlara katılabilir, ülkenin yöresel yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Tarımdan elde edilen gelirin ekonomik açıdan katkısı büyük olmuştur.

Ülkenin berrak denizinde su sörfü yapabilir, bunların yanı sıra suda voleybol oynayabilir sıcak havanın ve serin suyun tadını çıkartabilirsiniz. Adada geve hayatı da oldukça canlıdır djler eşliğinde eğlenebilir konaklamak için her bütçeye uygun otel ve pansiyonları bulabilirsiniz. Ülkenin mutfağında hemen hemen her öğün yedikleri pirinci her yerde bulabilirsiniz. Ülkede çok olan Hindistan cevizini kurutarak ihracat ürünleri arasında görebilirsiniz.

admin

Türkiye il ve ilçelerine ait plaka, posta kodu, alan kodu olmak üzere ülkelere ait plaka ve posta kodları hakkında bilgi veren yazar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu